שואבי אבק תעשייתיים

מאז ומעולם, שואבי אבק תעשייתיים היו נדרשים בחללי עבודה, משרדים, מפעלים, וכמובן בקרב חברות הניקיון, שהן כידוע החלוצות שבאחזקת ציוד הניקיון המתקדם. כאשר שואבי האבק עושים ניקיון אוטומטי, אתם יכולים להיות בטוחים שהם הטובים ביותר לא רק מבחינת ביצוע הפעולה היסודית, אלא גם בכל הקשור לזמן הפעולה הכולל, ויכולתה המוכחת של המכונה לספק לכם ניקיון ללא הפרעות שהיו נחלת העבר במכשירים דומים וותיקים יותר.
 
שואב אבק אוטומטי ללא תכנות אשר אינו נתקל בקירות ועצמים
 
שואב האבק הרובוטי החדש כבר מזהה גוף בתנועה, וגוף שאינו בתנועה, שומר ממנו מרח ומשנה כיוון. לרוב הוא גם מנקה את הגוף שניצב מולו לפני שינוי הכיוון, באם הוא מלוכלך. שואב האבק הרובוטי מאפשר לכם, למעשה, להגיע לכל מקום בבית בלחיצת כפתור אחת, בלי התערבות שלכם מאותו רגע. בעבר, שואבי אבק רובוטיים לא הכילו חיישן זה, והיה צריך לשנות את מסלולם בכל פעם שהם הגיעו לקיר.
 
שואב אבק מרכזי לניקיון מפעלים ובתי תעשייה
 
קיימים שואבי אבק עם צינורות ניקיון ענקיים בני עשרות מטרים, וכן כבילת חשמל גדולה וארוכה אשר מתגלגלת על סליל. שואבי אבק תעשייתיים מעין אלה מצליחים להגיע לכל מקום במפעל שלכם או במשרד הגדול ולבצע את הניקיון ללא מתיחה של הכבלים, או צינור המפוח. שואב האבק פשוט יכול להישאר היכן שהוא, וכל שתצטרכו הוא לטייל עם צינור המפוח ולנקות מה שצריך. ניקיון ללא סחיבת שואבי אבק תעשייתיים ממקום למקום הוא ללא ספק בשורה לתעשייה!
 
יתרונותיהם של שואבי אבק תעשייתיים
 
חוסכים לכם ים של מאמץ בניקיון, מביאים תוצאות ניקיון והברקה בתוך פרק זמן קצר, נחשבים למכשירים שהם גם חסכני חשמל לא קטנים. חשוב מכל, מדובר במכשירים קומפקטיים, לא כבדים שלא מצריכים מאמץ רב גם אם מסיבה שאינה ידועה לנו, נאלצתם לסחוב אותם. שואבי האבק התעשייתיים פשוט חודרים לכל מקום-ניקיון בשטח ועושים אותו על הצד הטוב ביותר. התקן כזה מסדר לכם את המפעל או המשרד פעם אחת ולתמיד ומבצע ניקיון תקופתי מהר, ובחיסכון אדיר במשאבי מאמץ אנושיים.
 
פנו אלינו למידע נוסף על שואבי אבק תעשייתיים למשרד ועל מכשיר לניקוי בקיטור למפעל ולכל מבנה מורכב אחר!