לפרטים נוספים
017
דגם: 017
017
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
013
דגם: 013
013
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
014
דגם: 014
014
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
015
דגם: 015
015
לפרטים נוספים>>
  

בסיסים לשמשיות

 

מעוניינים במידע על בסיסים לשמשיות ? במאמר שלפניכם תוכלו למצוא טיפים מקצועיים על בסיסים לשמשיות. בסיסים אלו מוצבים בתחתית מוט השמשייה. הם מהווים משקולת כבדה במיוחד אשר מוצבת בגובה האדמה ולעתים מעט מתחתיה. הכובד הרב של בסיסים לשמשיות אמור לשמור על השמשיות שלכם עומדות ויציבות גם בעת משבי רוח מרעננים. להלן מעט טיפים מקצועיים על בסיסים לשמשיות:

טיפים לרכישת שולחנות עם שמשיות

חשוב לבחור בשולחן עם חור בקוטר המוט של השמשיה. בדרך זו זוכה השמשייה להגנה כפולה: היא נמצאת בתוך השולחן, ומתחתיה בסיסים לשמשיות מגינים עליה מפני אי יציבות. בדרך כלל מדובר בשולחנות מעץ, עם בסיסית לשמשיות העשויים ממתכת, וצורתם בצורת אליפסה תלת ממדית שבאה במגע עם האדמה.

טיפים להצבת שמשיות בחופי ים

חשוב לבחור בסיסים לשמשיות המיועדים לחופי ים. חשוב להתייעץ עם ספקי בסיסים לשמשיות אודות המוצר המועדף. מדובר במשקולות אשר עמידות בפני חולות עם סחף, ומסוגלות להיטמע בתוכם באופן קבוע תוך שהן מחזיקות את השמשיות שלכם בבטחה. בסיסים לשמשיות מסוג זה עשויים מברזל. יש לבצע טיפול אל חלד בבסיסים אלו על מנת למנוע קורוזיה.

טיפים לעבודה עם בסיסים לשמשיות בגן הפרטי

חשוב לבחור בבסיסים לשמשיות המיועדים לקרקע באיזור מגוריכם. חשוב להזמין לביתכם נציג מטעם חברת שיווק של בסיסים לשמשיות על מנת שייוודא מה סוג הקרקע בה אתם גרים ולפיכך יתאים עבורכם בסיסים לשמשיות אשר יהיו אופטימליים לסיטואציה בה אתם נתונים.

טיפים לעבודה עם בסיסים לשמשיות בקרקע לס

קרקע לס היא קרקע מדברים המזכירה את קרקע הסחף בחופי ים אך המרקם שלה שונה. חשוב להתייעץ גם כאשר אתם בקרקע לס מדברית הנמצאת ברובה באיזור הנגב התיכון – עם מומחים מטעם חברת אספקת בסיסים לשמשיות. חשוב לוודא שחברה זו מתקינה עבורכם בסיסים לשמשיות על מנת שתוכלו להציב שמשיות על גבן ביעילות ובקלות.

טיפול בבסיסים לשמשיות בחורף

הבסיסים כאביזר המוטמע באדמה אינם זקוקים לטיפול כלשהו אך חשוב לטפל בשמשיות עצמן: לקפל ולהסור מן הבסיסים. שמשיות עלולות לספוג חלודה על צירי הפתיחה שלהן וכן בלאי נצבר בקלות אם לא מקפלים ומסירים אותן בזמן. אל תחכו שהחורף הקשה יאלץ אתכם לעשות זאת בחטף. מומלץ כבר בתום הסתיו לארגן זאת.