לפרטים נוספים
005
דגם: 005
005
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
003
דגם: 003
003
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
018
דגם: 018
018
לפרטים נוספים>>

גזיבויים

גזיבויים

הגזיבויים הם מבנים ארעיים המוצבים בגנים פרטיים וציבוריים. מקור הגזיבו הוא מהמזרח הרחוק ומאפריקה, שכן מדובר בשמשיה במבנה מסורתי אשר בקצה שלו מצויה פאה חדה המעידה על מסורת עתיקת יומין זו. גזיבו, בשונה משמשייה רגילה – מסב צל לקהלים רבים שמתקהלים תחתיו. במאמר זה תוכל למצוא קרובץ שאלות ותשובות בנושא גזיבויים:

אצל מי מומלץ לרכוש גזיבויים ?

משווקים של פתרונות הצללה מתקדמים. עכל פי רוב משווקי שמשיות ישווקו גם גזיבויים. חשוב לבדוק כל משווק שנתקלת בשמו – ברשת האינטרנט: לקרוא ביקורות עליו, ולבדוק את טיבו ביחס למתחרים. חשוב לבחון האם המשווקים השונים יספקו לכם שירות התקנה עבור גזיבויים שתרכשו.

על מה הגזיבויים עומדים ?

גזיבויים, בדומה לשמשיות, עומדים על בסיסים בכובד של משקולת אשר מוטמעים בתוך האדמה. חשוב להתאים את בסיסי הגזיבויים לאדמה עליה הם מיועדים לעמוד. גזיבו בשונה משמשייה חייב בארבע בסיסים מעין אלו ולכן אין ספק שמדובר בהתקנה לא פשוטה המצריכה צוותי התקנה שיעשו זאת עבורך.

היכן ניתן למצוא גזיבויים ?

בפארקים ירוקים, בפסטיבלים שונים המתקיימים במדבריות בארץ ובעולם, ובכל מקום אחר בו יש נוף טבעי בים אם ממוקם בתוך העיר, בעיבורה של עיר או מחוץ לעיר.

מדוע לבחור בגזיבויים ולאר בשמשיות ?

גזיבויים הם שמשיות מעוצבות ומעוטרות המזכירות לאנשים רבים את נפלאות אפריקה והמזרח, בשונה משמשיות המסיבות מראה עיצובי ממוצע ללא אמירה זו. גזיבו בשונה משמשייה מכיל גם מקום רב יותר לקהל המתקהלים תחתיו. הגזיבו מזכיר סוכך זרועות ופרגולה מבחינת היקף פתרונות ההצללה, אך המרקם עליו הוא בנוי נראה לגמרי כמו שמשיה. השילוב בין השניים הוא שיוצר את הייחודיות של גזיבויים כפתרונות הצללה אטרקטיביים.

מהי העלות של גזיבויים ?

העלות משתנה בהתאם לגודל הגזיבו, החומרים מהם עשוי הגג שלו, ובסיסי המשקולות המגיעים יחד איתו. יש לסור לרשת האינטרנט ולקרוא על כמה שיותר סוגי גזיבויים בטרם הבחירה. ככלל, גזיבויים עם גג עץ יהיו יקרים יותר מגג בד, אך זהו רק פרמטר בדיד בתוך מכלול של שיקולים. ככל שתקרא יותר מאמרים וחומר כתוב בנושא גזיבויים תוכל להבין טוב יותר כיצד נקבעים המחירים של גזיבויים שונים ולהסיק את מסקנותייך לגביהם בקלות.