לפרטים נוספים
2967
דגם: 2967
2967
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
CorsaKash2
דגם: CorsaKash2
CorsaKash2
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
promo2
דגם: promo2
promo2
לפרטים נוספים>>

זולה

פינת זולא, הוא מקום שכייף להיות בו, המילה ,זולא" היא בעצם כינוי למקום זרוק ושאנטי.. על מנת שתהיה בחצר או בבית פינת זולא, יש לרכוש רהיטי זולא בדרך כלל החבר'ה הצעירים אוהבים לשמוע מוסיקה ולעשן נרגילה בפינות הזולא, אם הן נמצאות בחצר, בגג או במרפסות. רהיטי זולא אינם מותאמים הם יכולים להכיל פריטי ריהוט שונים כמו ספות ישנות, כורסאות ושולחנות שהם בדרך כלל נמוכים. יש הדפסים שיאפיינו את המזרח הרחוק, או ציורים פסיכודליים יותר על הריפוד של הספות, הכורסאות או הכיסאות. בפינת זולא, ניתן להיזרק ולהתרווח. היום, ניתן למצוא בברים ובבתי קפה פינות זולא על מנת ליצורהרגשה אוטנטית כמו בהודו או בשאר מדינות המזרח הרחוק שמשרים אווירה רגועה ונינוחה.                                                                              .

פינות ורהיטי זולא גם בגני אירועים

לא פעם הייתם באירוע כמו חתונה בגן אירועים, ומשכה את עינכם פינת זולא מרהיבה שפשוט קרצה לכם לשבת ולהתרווח בה. פינות אלה, מיועדות לאנשים צעירים המעוניינים לעשן. בדרך כלל  נהוג לשים בפינות זולא, מחצלות לישיבה ופופים בצבעים נעימים.  האווירה והעיצוב כאשר מעצבים פינת זולא היא אווירה לא רשמית. מי שמעוניין למצוא רהיטי זולא, יכול למצוא בחנויות המוכרות ריהוט גן וקש לחצר. יש כאלה המכסים את הריהוט הישן שייעדו לפינת הזולא ב"לונגים" שיובאו מהמזרח הרחוק על מנת לצור אווירה שנטית.  מי שמארגן אירוע בטבע, יהיה מעוניין שתהיה בו פינת זולא נוחה שהאורחים יתרווחו בה וירגישו נפלא במיוחד כשמדובר באירוע בחיק הטבע או בחוף הים.

על מה חשוב להקפיד כאשר יוצרים פינת זולא?

רהיטי זולאחייבים להיות נמוכים ממש כמעט במצב של שכיבה. הריהוט חייב להיות נוח, ריפוד עם כריות גדולות על המושבים וספסלי הזולא הוא מחייב. חשוב מאוד להשקיע דווקא בפרטים הקטנים. כשאתם מעוניינים לרכוש כריות לפינת הזולא שלכם, כדאי שהן יהיו עמידות לתנאי מזג האוויר.  האווירה והצבעוניות וכל מה שקשור לריהוט שיש בו מן הטבע, יוסיפו לאווירה נוחה ונעימה בעת הישיבה בפינת הזולא שלכם, ואל תשכחו להוסיף נרגילה מיוחדת שתתרום אף היא לאווירה.