כסאות נוח

במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע על כסאות נוח. כיסאות אלו משמשים ככיסאות גן הניתנים לוויסות המשענת כמשענת שוכבת או משענת אנכית. הדבר נעשה באמצעות בורר מצבים אשר משעין את המשענת בהדרגה וגורם לה ליצור זווית כהה יותר ויותר עד לזווית שטוחה של 180 מעלות. כסאות נוח ניתנים לקנייה בשלל חומרים ושלל סוגים. להלן הפירוט המלא על כסאות נוח:

כסאות נוח מעץ

כסאות נוח מסוג זה הם כיסאות הנוח המעוצבים ביותר לגינה של הבית - גרילים מגז. הם עשויים מפסי עץ רוחביים בצורת מלבן. המשענת ניתנת לויסות באמצעות בורר מצבים. מומלץ לרכוש גם כריות בד אשר עוטפות כסאות נוח מסוג זה ומאפשרות נוחיות מקסימלית למי שיושב עליהם. חשוב להתעניין אצל כמה שיותר ספקי כסאות נוח על מנת לדעת מהו המחיר האטרקטיבי ביותר, ובאיזו חנות מוחזקים דגמי העץ המשובחים והעמידים ביותר.

כסאות נוח מפלסטיק

כסאות נוח אלו גם כן מהווים כיסאות נוח לגינה. הם מיוצרים באמצעות מכונות הזרקת פלסטיק. בשונה מהעבר, בהווה תוכנות מתקדמות ליצירת פלסטיק מאפשרות לתכנת לשרטט כסאות נוח מפלסטיק, על כל פרטיהם: מגודל הכסא ועד לכמות המצבים בבורר המצבים שמאפשרים שליטה במשענת. הכסא מורכב מגרגירי פלסטיק המוזנים לתוך מכונת ההזרקה ויוצא מצינור הפליטה. כסאות נוח מפלסטיק מגיעים ממפעלים אלו ישירות לרשתות השיווק ומהווים מוצר זול וקל לייצור בהשוואה לעץ. גםפ אותם מומלץ לעטוף בכריות בד לאחר רכישתם.

כסאות נוח קטנים

כסאות נוח קטנים הם כסאות נוח מאלומיניום עם משטח ישיבה מברזנט. כסאות אלו הםפ כסאות נוח לאדם אחד והם מיועדים בעיקר לחופי ים. האלומיניום היא מתכת עמידה מחלודה ובנוסף היא קלה לנשיאה. אשר על כן, כסאות נוח מסוג זה יכולים להינשא בקלות על ידי המבלים בחופים. לכסאות אלו אין בורר מצבים, אך הם יכולים להתקפל לפלטה אחת בקלות מה שמאפשר את ניודם המיידי. כסאות נוח אלו הם כסאות נוח זולים, קטנים וקומפקטיים שיכולים להיות מוצבים בכל מקום ללא כל קושי.

יתרונות כסאות נוח

כסאות נוח הם כסאות לכל מטרה המסוגלים להתקפל ולחזור למצבם הרגיל – ככסאות, בכל מצב. בשונה מכסאות ביתיים כסאות נוח מתאימים להצבה מחוץ לבית בבטחה ובלי חשש לבלאי עקב הצבתם זו.