לפרטים נוספים
3 seaterswing
דגם: 3 seaterswing
3 seaterswing
לפרטים נוספים>>
  

נדנדות

 

 

מעוניינים במידע על נדנדות לגינה ? במאמר זה נסקור עבורכם את כל המידע שמתבקש על נדנדות אלו. חשוב להבין כי נדנדות מהווים פתרון ישיבה אטרקטיבי ויצירתי לגן אירועים ולגינה הפרטית. הנדנדות הנפוצתות ביותר עשויות מקורות עץ עמידות, ופרזול מתכת. אם גם אתם מעוניינים לדעת כל מה שנחוץ לכם על נדנדות אלו בטרם תרכשו אותן, מאמר זה מיועד עבורכם:

הרכב החומר בנדנדות אלו

נדנדות אלו עשויות מקורות עץ מעגליות או מלבניות המגיעות בהרכב מלא. ישנן נדנדות להן נדרשת הרכבה עצמית של מעט רכיבים, וישנן נדנדות בהן ההרכבה העצמית מתבטאת בחיבורים של החלקים העיקריים בלבד, או במילים אחרות, בחיבור הפרזול. פרזול הנדנדות עשוי על פי רוב מאלומיניום או מתכת. הפרזול הנפוץ ביותר הוא חישוקי מתכת אשר בצידם השני מצוי חוד של מסמר שנקבע בקורה העליונה. הנדנדה עצמה מכילה אף היא חישוק שנפתח ונסגר באופן חופשי, ובעזרתו מותאם החישוק הפתוח לחישוק הקבוע במרומי הנדנדה.

למי מיועדות נדנדות אלו

נדנדות אלו מיועדות למספר מצומצם של אנשים לפי משקלם הכולל. יש לברר עם המשווק מהו המשקל המקסימלי המותר לנשיאה עם נדנדות אלו על מנת להימנע משבירתן וגרוע מכך – מנפילה כאשר אתם נמצאים עליהן. יש לעיין היטב בעלון לצרכן לפני השימוש, שכן כמות המשקל המותר לנשיאה חייבת להופיע על עלון זה, ואם לא – זהו פרט שעליכם להגיע אליו באמצעות יצירת קשר נוסף עם המשווקים.

מה מומלץ לעשות עם הנדנדות בחורף

החורף הוא הגורם מספר אחד להתבלות העץ כתוצאה מסכנת ניפוח העץ, התקלפותו להתבלותו מהגשם. כבר בתום הסתיו יש לכסות נדנדות שרכשתם באמצעות כיסוי ברזנט או ניילון המיועד לכך. אם לא סופק לכם כיסוי מעין זה, יש לרכוש אחד בהתאם למידות של הנדנדה שרכשתם.

מה חשוב לברר בטרם רכישת נדנדות

חשוב לבדוק מה הוא היקף האחריות שמסופקת עם המוצר, ומה התנאים לקבלת מוצר חדש או זיכוי. חשוב לקרוא היטב את המסמך על מנת לא להיוותר מופתעים בגין התרחשויות מסויימות בתחום. הפסקה החשובה ביותר לקריאה, כפי שצויין קודם לכן, היא בעניין המשקל המקסימלי המותר על הנדנדה. גם אם הוא לא הופיע בעלון לצרכן, חשוב לברר אותו טלפונית ולא להקטין ראש בנושא ולהסתכן בנפילה מהנדנדה.