סטים זולה

סטים זולה

במאמר זה תזכה לכל המידע על סטים זולה. ראשית כל, נסביר לך מה הם סטים זולה ומדוע אתה זקוק להם. סטים זולה הם אוסף קטן של רהיטים המכיל על פי רוב שתי ספות עץ קטנות ושולחן נמוך מעץ. סטים אלו מוצבים בסמוך לחופי ים, בנמלי ים ברחבי הארץ, ובסמוך לבריכות שחיה. סטים אלו משמשים נופשים ואנשים שבחרו להירגע מלחצי החיים. סטים זולה רבים ניתנים לציפוי על ידי כריות בד בצבעים וסוגים שונים. במאמר זה נספק עבורך מידע על המראה החיצוני הקביל של סטים זולה:

ספות הזולה

ספות של סטים זולה עשויות על פי רוב מעץ אורן. מרקם העץ הוא מלבנים המסודרים לרוחב. ספות אלו נועדו לישיבה של 1-2 אנשים לספה. הספות מצופות בכריות בד הן בחלק של הישיבה והן במשענת. ספות הזולה משמשות את מיטב חופי הים, והמסעדות השונות הנמצאות על קו החוף.

שולחנות זולה

שולחנות הזולה הם שולחנות נמוכים מעט יותר מספות הזולה. שולחנות אלו הם החלק הארי של סטים זולה. ניתן להניח עליהם משקאות שונים שהוזמנו במסעדות ובמסבאות שעל קו החוף. פלטת השולחן יכולה להיות במרקם של מלבני עץ או כפלטת עץ אחידה. ישנם שולחנות זולה זולים יותר העשויים מפלסטיק אך אנו ממליצים לרכוש שולחנות זולה מאותו החומר של ספות הזולה על מנת ליצור סטים זולה הגיוניים מבחינה עיצובית.

חשיבות סטים זולה

חשיבותם רבה ומכרעת. עלותם בהשוואה לפרטי ריהוט אחרים אינה גבוהה ולעתים היא מה שעושה את ההבדל בין לקוח מרוצה ללקוח לא מרוצה. כאשר לקוח מסוים מחליט באיזה בית מלון או חוף ים לשבת, נוכחות של סטים זולה עם פרקט תלת שכבתי עשויה לעשות את ההבדל הגדול. סטים זולה מושכים אליהם לקוחות רבים אשר לא יהססו לבחור לשבת עליהם.

שמירה על סטים זולה

מומלץ להוציאם רק בקיץ ולשמור עליהם בחורף. במידה ומדובר במקום ציבורי בו הספות והשולחן רותכו לקרקע – חשוב לדאוג לעטיפתם בניילון או ברזנט למניעת בלאי. חשוב להוציא אותם אל הציבור רק במימי הקיץ והאביב. סטים זולה הם פריט חובה להצבה בכל מקום בילוי שכן ההבדל בין נוכחותם לאי נוכחותם עלול לעתים לעלות לכם בלקוח פוטנציאלי זה או אחר.