עבודות מנוף בגינה

מהן עבודות מנוף וכמה הן עולות לנו ? מדריך מקוצר .

קיימים מצבים רבים שבהם הטבע מתאכזר אלינו ואיננו יכולים לעשות דבר בקשר לכך . לדוגמא , עץ נופל לנו על האוטו או בחצר לאחר סופה איומה . מה אפשר לעשות במצב שכזה ? רק להזמין מנוף ענק שיטפל במפגע הזה . זהו בדיוק התחום של עבודות מנוף . עבודות מנוף הן עבודות הכוללות ומצריכות הזזה של פריטים גדולים וכבדים שאי אפשר להזיז בלי מנוף . קיימות מגוון רחב של חברות עבודות מנוף שונות המציעות שירותים שונים לגמרי – לדוגמא , עבודות מנוף לבנייה ( עוזרות בלהזיז קורות , תמיכות , סורגים , בלוקים ) , עבודות מנוף לגינון ( גזימת עצים , גדיעת עצים , טיפוח עצים ועוד ) , עבודות מנוף לעבודות על עמודי חשמל ( אותן אנחנו מכירים היטב – תמיד אנו נתקלים באיזה מנוף גבוה ועוצמתי שעליו נמצאים עובדים של חברת החשמל המתקנים דבר כזה או אחר ) .

עסקי עבודות מנוף הם רבים ומגוונים , הרווח הגבוה ביותר לאותן חברות עבודות מנוף מגיע כאשר הקריאה היא פתאומית ( תמיד אפשר לומר " עצרנו את הכל והגענו אליך , התשלום צריך להיות בהתאם " מה שמהווה נקודה מוצדקת לגבייה של מחיר פרימיום אגב ) .

אחד התחומים המבוקשים ביותר הוא עסקי הבנייה . כאן נדרשת עבודה בלתי פוסקת של ממש של עבודות מנוף – להוריד , להעלות , לשפר , לעצב ומה לא . בקיצור, ערב רב של ממש . עוד תחום מבוקש מאוד של עבודות מנוף הוא עבודות גינון אך כאן קיימת מחלוקת קטנה משום שצרכנים רבים לא רוצים לממן את העבודות מנוף הללו בעצמם ורוצים להטיל זאת על הגנן . עבודות מינוף מתאימות כמעט לכל תחום. כל עבודה שדורשת העברת חפצים או חלקים כבדים לשם שיפוץ, בניה, צורכת את שירותי מינוף.

בחזרה למאמרים