פלטות לשולחנות

פלטות לשולחנות, מיועדות בדרך כלל לאולמות אירועים. הפלטות הן למעשה פשוטות. יש הרבה אולמות וגני אירועים שמשתמשים בדיקטים עגולים של עץ בתור פלטות לשולחנות, מצפים אותם במפות שולחן יפות ובדרך זו השולחן נראה אסטטי.  יש גם פלטות לשולחנות שהן מעוצבות וניתן להשתמש בהן כשולחנות ללא כל בעיה. ניתן להוסיף להן רגליים של שולחן ולחבר את שניהם, וכך יש לכם שולחן מעוצב להפליא. פלטות לשולחנות אינן מתאימות לכל מצב, ניתן לרכוש פלטות לשולחנות ורגליים שיתאימו לה ולהוציא אותם החוצה כאשר יש לנו הרבה אורחים ויש לנו צורך בעוד שולחן. בהרבה בתי מלון שונים בארץ, ניתן לראות פלטות לשולחנות ממש כמו באולמות וגני אירועים, על מנת שיוכלו להכיל הרבה אנשים.  

עיצבו את השולחן בעצמכם

יש הרבה אנשים שיש להם רעיונות עיצוב שונים לבית , לגן ולמרפסת. אם יש לכם למשל מעמד יפה של שולחן העשוי מברזל, תוכלו למצוא למשל פלטות לשולחנות העשויות מזכוכית, כך שהשולחן ייראה מעוצב ואלגנטי. יש להתאים בין האלמנטים, על מנת שהפלטה תתאים והשולחן יהיה יציב. במידה ותניחו משהו כבד על השולחן הוא לא ייהרס. אם השולחן לא יהיה יציב, לא כדאי שתשתמשו בו. יש להתאים גם בחומרי הגלם של שני החלקים, הן מבחינת העיצוב, הצבעים וכדומה. מי שמעוניין לרכוש פלטות לשולחן העשויות מעץ, יוכל למצוא אותן במחסני עץ שונים, או במרכזים של נגרים חובבים בהם תוכלו אף לקבל יעוץ ועזרה בנוגע לחומרי הגלם של הפלטה והרגליים של השולחן ואף את ההתאמה ביניהם.

פלטות לשולחנות – חיסכון בכסף

במקום לקנות שולחן גדול שיתפוס מקום, אפילו אם הוא נפתח, כדאי יותר לרכוש פלטות לשולחן ורגלי שולחן לחוד, דבר זה  יכול לחסוך הרבה מקום כי תוכלו לאחסן אותו במחסן או בבוידם של דירתכם. הרבה אנשים שמזמינים אורחים לחג, רוכשים פלטות לשולחנות ורגליים, על מנת שיהיה להם תמיד ברזרבה במידה ויש להם לארוחת החג או הערב הרבה אורחים. גם אם יש לכם חצר ואתם מעוניינים לערוך אירוע משפחתי כמו יום הולדת או מסיבה בחצר, תמיד טוב שתהיה לכם פלטה לשולחן.