פרגולות חשמליות

פרגולות חשמליות בעיצוב קלאסי לבית

בשונה מפרגולות מכניים, פרגולות חשמליות מוגבלים בנפח המנוע שלהם, בעוד שפרגולה מכני אינו מוגבל באופן הפתיחה שלו מעצם היותה ידנית. בשל כך שפרגולה חשמלית אינה נפתחת בעזרת היד, זה עלול, כמו כל מוצר חשמלי אחר, לסכן עוברי אורח. במצב כזה בעל הפרגולה או עובד מטעמו או בא כוחו יהיו חייבים לבלום אותו פיזית עם היד. זוהי דרישת התקן לגבי פרגולות חשמליות בארץ. לכן, כשאתם בוחרים מנוע לפרגולה שברשותכם חנות הפרגולות תהיה מאד קשוחה ולא תאפשר לכם לצרוך כל מנוע אם הוא יגרום לפרגולה "לטוס" בניגוד לנהלים ותוך יצירת סיכון למי שיעבור ליד ביתכם שעה שהפרגולה נפתח או נסגר.

כיצד מתחילים לעצב פרגולה חשמלית בסגנון קלאסי?
 
יש לפנות למעצב פנים מחנות פרגולות חשמליות GENNIUS. היתרון שלו על פני מעצב פנים כללי הוא שזהו מעצב הבקיא ספציפית בתחום הפרגולות. המעצב שלנו ראה כבר הכל – מצמודי קרקע ועד בניינים, ולכן כלום לא מפתיע אותו, והוא יידע בדיוק מה לעשות על מנת לסדר לכם פרגולה חשמלית מעוצבת, ומדוד מבחינה עיצובית כך שיתאים בדיוק לצרכים שלכם ושל הבניין/בית פרטי שלכם.
 
בחירת צבע הפרגולה – הכיצד?
 
את בחירת צבע הפרגולה מומלץ לעשות בהתאם למרקם הצבעים שמחות למבנה ולמרקם הצבעים שבתוך המבנה. אם המרקם שונה, יש לבחור פרגולה דו שכבתי בצבע, כך שבחוץ הוא יהיה דומה למרקם החיצוני ובפנים – למרקם הפנימי. לעתים יידרש שינוי גוון בין הפרגולה למרחב, אם למשל המרחב מבוסס על 2 צבעים שאחד מהם דומיננטי והשני פחות, ועל כן ניתן להשתמש לעתים צבע המשני ולא בהכרח הראשי.

בחירת צורת הפרגולה – הכיצד?
 
צורה כיום היא לא מה שהייתה פעם. היא יכולה להשתנות בין חלק תחתון של פרגולה מסוים לבין חלקו העליון, ובין החלק השמאלי לימני. הנושא של הצורה הוא מאד מורכב, ולכן על מנת להגיע לצורת-פרגולה נדרשת כדאי מאד להביא למעצב הפנים בחנות תמונות ורשמים שונים של מבואת הכניסה שלכם, כך שהצורה שתיבחר לפרגולה תהיה המתאימה ביותר, וזו שתשלים את עיצוב המבנה ללא כחל וסרק.
 
פנו אלינו לרכישת פרגולות חשמליות בעיצוב קלאסי לבית, וזכו לרענן את עיצוב ביתכם!