לפרטים נוספים
WINSOR
דגם: WINSOR
WINSOR
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
barrr
דגם: barrr
barrr
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
titled 015 1
דגם: titled 015 1
titled 015 1
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
titled 020 1
דגם: titled 020 1
titled 020 1
לפרטים נוספים>>
  

שולחנות עץ מתקפלים

 

שולחנות עץ מתקפלים

 

שולחנות עץ מתקפלים הינם פתרון אלגנטי, נוח ושימושי למקרים בהם צריך להאריך את שולחן האוכל. כמעט תמיד יש מקרים בהם מתארחים בבית או בדירה מספר גדול יותר של סועדים מזה ששולחן האוכל הרגיל יכול להכיל. במקרים כאלה בדיוק יש צורך עצום באחזקה של שולחנות עץ מתקפלים וכורסאות מעוצבות מבד. בניגוד לשולחנות מתכת, יש חן רב בעיצוב של שולחנות עץ מתקפלים. היתרונות של שולחנות עץ מתקפלים הוא שהם אינם תופסים הרבה מקום באחסון משום שהם מתקפלים לקרש עץ דק. מעבר לכך, כאשר מוציאים שולחנות עץ מתקפלים הם אינם פוגמים במראה החגיגי של הבית בגלל יהותו של העץ חומר גלם אלגנטי שממנו גם בדרך-כלל עשויים שולחנות האוכל המרכזיים. אפילו אם המראה של שולחנות עץ מתקפלים אינו תמיד מספיק חגיגי עבור אותו האירוע, ניתן לכסות אותם במפת שולחן אלגנטית מה שאוטומטית משדרג את המראה החיצוני שלהם.

שולחנות עץ מתקפלים הינם שולחנות אשר ללא ספק מתאימים לכל אירוע. כאשר מארחים בבית מסיבה או אירוע חברתי כלשהו ניתן להוציא מהמחסן שולחנות עץ מתקפלים. על שולחנות אלה ניתן להגיש אוכל ושתייה קלה. למעשה, סוג זה שולחנות עץ מתקפלים עוזר למארחים, גם כאלה שמארחים לעתים רחוקות יחסית, להיות מוכנים לכל מצב אפשרי. כמו רהיטי עץ רבים, גם שולחנות עץ מתקפלים הם בדרך-כלל רהיטים עמידים מאוד שמעבר למראה החיצוני הנאה שלהם מחזיקים מעמד שנים רבות ואינם מתבלים.

שולחנות עץ מתקפלים הינם רהיטים אשר נעשה בהם שימוש רב באולמות אירועים שונים ובגני אירועים. עם זאת, אין להשוות בדרך-כלל בין האיכות של שולחנות עץ מתקפלים שמיועדים לשימוש ביתי ולאיכות של שולחנות עץ מתקפלים בהם נעשה שימוש באולמות אירועים ובגני אירועים. ניתן להשוות מחירים בחנויות שונות לעיצוב הבית המוכרות שולחנות עץ מתקפלים.